נוגה וידר - בונה מותגים שמשנים את החיים | ליווי בתהליכי מיתוג ושיווק לעסק

ממליצים

23/09/2020

טליה ארז

אדריכלית


הי חברים. לפני שנתיים וחצי, התעוררתי מתרדמת עצמית למען גידול וליווי הילדים. כל מה שרציתי, זה להתרומם, לצאת מהבועה של הגנים, בית הספר, הסעות , למצא את הקול שלי, האוטנטי, השכוח. חיפשתי דרך למצא אותי בעסק שלי. נרשמתי לכל קורס שנקלע לדרכי ובכל פעם, התרסקתי ולא התייאשתי. עד שהגעתי ל נוגה וידר המדהימה. ראיתי אותה בהרצאה באחד הקןרסים והיה לי ברור שעל הקורס שלה אני לא פוסחת!!! תודה לאל ולנוגה שהשתתפתי בקורס, שם למדתי על עצמי, על הדפוסים שלי שמונעים ממני לראות את הדרך הנכונה והבטוחה להצלחה שלי בחיים, לראות את הדרך במשקפיים וורודות יותר, למדתי על הערך שלי ומה אני בעצם מביאה לעולם..... באתי ללמוד על דרך לנהל את העסק ויצאתי עם שק של תובנות על עצמי על החיים וגם קיבלתי כמה חברים טובים לחיים. אז עברו מאז שנתיים בערך ואני מתגעגעת, לכח המאסיבי שיש בקבוצה ובמיוחד בקבוצות של נוגה, אליה מגיעים החברה הטובים😃. הולכת לחזור , לעדכן ולקבל עוד כילים שלפני שנתיים עוד לא הייתי מוכנה אליהם.... מי מצטרפ/אליי?

תמרה סיטיניאקובסקי

מאמנת אישית


קורס משנה חיים ולא רק את החיים העסקיים. תוכן ומרחב שנוגע בעמקי הנפש והנשמה, מפגיש עם הפחדים, בונה תמונת הנצחון, מייצר תוצאות ממשיות, מאפשר הכרויות עם אנשים דומים לך ואנשי השראה. קורס חובה לכל מי שהעסק שלו היא שליחות ולא חי על איך להשיג עוד כסף כי הכסף מגיע מהנשמה ומהתדר של שפע ואהבה.. קורס שדורש להתחייב לעצמך ולהסכים ללמוד את עצמך לעומק ומי שמתמסר לתהליך בדיוק כפי שנוגה עצבה אותו פורץ את גבולות היכולת ההכי בלתי הגיוניים, מתחבר לערכים הגבוהים והופך למשפיען ואדם שרוצים להיות בסביבתו. לאדם שמשחק על המגרש, לקאפטן הקבוצה, ולא רק יושב ביציע, מתלהב ומוחה כפיים לאחרים. באחריות!

דניאל לוריא

all internet


הקורס של נוגה הוא באמת משהו מיוחד, הוא מביא את כל התובנות השיווקיות והעסקיות שלה ברמה הגבוהה ביותר, ? תובנות שנוגה ליקטה וארזה בצורה חווייתית, עם דוגמאות אמיתיות וסיפורי אנקדוטה שזוכרים, בהומור ומכל הלב - בקיצור עשרות שנים של חוכמה עסקית ושיווקית ארוזים בקפסולה אפקטיבית אחת. ??
היה מעשיר, מלמד, ומעצים, - וגם עבור עסק שאינו מתחיל, לקחתי המון, דייקתי את התוכנית, המודל העסקי, את השיווק, את הפתרונות שאני מציע, ואת הלקוחות שאני מביא. ?
קורס טרנספורמטיבי בכל הרמות, מומלץ בחום לכל מי שמחפש לעשות קפיצת מדרגה מקצה לקצה. ?

אבי יפת

מדברים אהבה | אימון לזוגיות


בוקר טוב אנשים טובים אני בדרך כלל לא נוהג לקדם כאן אנשים למטרות שהם לא הומאניות וגם לי אף אחד לא ימכור כלום. נקודה. ויחד עם זאת , היום אני חורג מהרגלי, כי אני באמת מאמין באשה הזו. קוראים לה נוגה וידר והיא מומחית במיתוג ושיווק. היא פיתחה תכנית מהפכנית לבעלי עסקים או לכאלה שמכוונים להיות כאלה. מהותה של התכנית מתחילה בכך שמי שמשתתף אצלה בתכנית ראשית עובר תהליך טרנספורמטיבי המאפשר לו להשיל מעליו את כל השיחות הפנימיות הלא מעצימות שיש לו על עצמו על כסף על שיווק ועל מכירות. ואחר כך הוא נפתח לחולל מפנה שבא מהקניית חשיבה מהפכנית לגבי יחסים עם כסף ועוד תחומים רבים בחייו. מי שמכיר אותי יודע ש 20 שנה אני בעולם ההתפתחות והאימון , מעולם לא נתקלתי בתופעה שהאשה הזו מייצגת . זה לא רק על הידע העצום.. זה לא על הסדר והארגון המופתיים , זה גם לא על רמות אחרות של אינטגריטי, זה לא רק על הסטנדרט המקצועי התוכן ואיכות החומרים שכולם עשר רמות מעל מה שהכרתי ופגשתי הרבה תוכניות בארץ ובעולם. יש משהו באשה הזו שממרומי שנותיי עדיין לא הצלחתי לפצח… ויודעים מה? חבל על האנרגיה והזמן , אין לי דרך אחרת מלכתוב כאן שאתה לעולם לא תהיה אותו אדם לאחר שהשתתפת באחת מהתכניות שלה . ומי שחושב כאן שאני מנסה לשווק אותה ולהמליץ עלי אז התשובה היא כן, וכן מוחלט. כי אני לא אקדם אף אחד שלא מביא לי קבלות והיא הביאה ובענק וגם כי זו אשת עסקים שמספקת לך 200% החזר מההשקעה שלך. תוך פרק זמן קצר. אני מתריע מראש לא לבעלי לב חלש לא למי שלא מוכן להמר על עצמו בגדול להתחייב לתוצאות שלו ולהיות All in המחירים שלה לא זולים בגלל הסטנדרט ואיכות החומרים אבל, שווה כל שקל. אם יש כאן מישהו שהחליט שהוא מספיק לשוב לעצמו כדי להתפוצץ על העסק שלו ברמות אחרות דפנטילי התכנית של נוגה היא הדבר. אני מצמיד לינק בתגובה ראשונה. עכשיו תעשו עם זה מה שאתם רוצים. אני אישית את ההשקעה שלי כבר החזרתי ועוד הרבה יותר מזה. שבת שלום, שלכם אבי

יוליה פרידמן בל

המפצחת


מהו מנטור טוב לדעתכם? לדעתי, מנטור טוב זה בן אדם שיודע לקחת אותי ולהעביר אותי תהליך. תהליך אמיתי של טרנספורמציה שבה אני לא נשארת כפי שהייתי. למה כולנו צריכים אחד? ואיך אנחנו בוחרים את אותו אחד? אנחנו בוחרים מנטורים כדי לעזור לעצמנו לעבור איזשהו תהליך. עם עצמנו, בעסק, בחיים. כל פעם שאנחנו עוברים איזשהו קושי או אי וודאות, אנחנו מנסים להיעזר באיזשהי ישות. זה יכול להיות הבורא זה יכול להיות יועץ עסקי זה יכול להיות מטפל בכל מקרה, אנחנו אף פעם לא עושים משהו לבד. ומי שכן, יודע שלרוץ לבד יותר קשה איך אנחנו קובעים מי אותו האדם שיעזור לנו? אנחנו מקשיבים לאינטואיציה שלנו ולאנרגיה שלנו. אם זה מרגיש לנו נכון אנחנו לגמרי all in עם הרגש ואז אנחנו עוברים תהליך שהוא תהליך של צמיחה. אני רוצה לספר לכם על המנטורית שלי שאותה הכרתי שנה שעברה. הגעתי למישהי שפשוט לקחה את כל מה שאני יודעת והעצימה אותי לא פי אלף , אלה פי מיליון! גרמה לנפש שלי להרקיע שחקים. הצלחתי להתעלות על הרבה קשיים שחוויתי מבלי שידעתי שהם קיימים והצלחתי לקחת את את הדבר הזה גם לעסק שלי, וגם לחיים האישיים שלי. המנטורית הזאת היא נוגה וידר . צריך לדעת לתת קרדיט צריך לדעת להגיד וואו היא עשתה עבודה מצוינת ולא רק איתי. אבל יש לזה מחיר המחיר הוא מחוייבות לעצמך, לשינוי, להצלחה! למה שאני אשמור את זה לעצמי? עוד שבוע נוגה פותחת תוכנית ליווי שנקראת upgrade your brand למי זה מתאים? 👈🏻למי שרוצה לפעול מתוך החזון ולא מתוך האילוצים 👈🏻למי שמחויב להצליח בעסק שלו 👈🏻למי שרוצה לעלות לרמה הבאה 👈🏻למי שרוצה לדייק את מה שהוא עושה 👈🏻למי שמאמין שהוא יודע לחיות מעל הנסיבות 👈🏻למי שרוצה להיות בסביבה של אנשים מצליחים 👈🏻והכי חשוב, לעסקים שרוצים להתחיל להרוויח מעל 50 אלף ש"ח בחודש. כן זה אפשרי. ממליצה בחום!

מנו בן הרוש


הגעתי לנוגה בעקבות הכירות ראשונית שלנו בכנס של גיל פרץ. את נוגה אי אפשר היה לפספס.. כמקובל בכנסים, כל משתתף מקבל תגית עם השם שלו. כולם הסתובבו עם אותו תג, רק לנוגה היה תג משלה.. גדול, מעוצב ובולט ישר קלטתי! יש כאן מישהי שחיה את מה שהיא עושה – מיתוג! כי להיות כמו כולם, זה לא חכמה וזה גם לא מוכר. לבלוט ולבטא את הייחוד זה האתגר המיתוגי-שיווקי של כולנו, בעלי העסקים. באותו זמן יצאתי לדרך עצמאית כמאמן אישי ועיסקי וחיפשתי את הדרך למתג את עצמי ואת הפיעלות החדשה שלי. מכאן הדרך היתה קצרה להתקשר עם נוגה ולהתחיל בתהליך מיתוג. רק שכאן חיכתה לי הפתעה. הגעתי לנוגה עם ציפיות לעבוד קצת, לספק קצת חומרים ולקבל לוגו, באנרים וכו.. נוגה חשפה אותי למושג חדש ״מיתוג טרנספורטיבי״. חשבתי שאני שומע סינית בהתחלה, אבל היא הסבירה לי את הרעיון בקצרה מיתוג טוב הוא מיתוג שמתייחס לעתיד לשלך, למה שאתה כבעל עסק רוצה להיות. למה שאתה רוצה שהלקוחות המרוצים שלך בעתיד יגידו עליך! הכיוון הזה היה כיוון מהפכני מבחינתי. הבנתי שנוגה הולכת לייצר לי את הנראות של ההצלחה העתידית שלי. התחלנו את העבודה ביחד. חשבתי נעבוד על תמונות, צבעים וכו.. מצאתי את עצמי עובר עם נוגה תהליך התפתחות אישית ועיסקית מדהים, שהוביל אותי לתבונות חדשות לגמרי לגבי עצמי, העסק שלי והלקוחות שלי. לאט לאט בתהליך שהיה בו שיאים וחוויות מגוונות נולד ״המאמנטש״. נולדתי עם המיתוג החדש שלי. נולדתי מחדש העבודה עם נוגה נתנה לי דיוק שלא חלמתי עליו מול הפעילות העיסקית שלי ואני מרגיש אותו כל יום בעסק! זה לא היה מיתוג, זה היה שיעור בהתפתחות לחיים! אין מילים לתאר את התודה שיש לי לנוגה ולצוות שלה. לא יכולתי לבקש בעלת מקצוע  יותר טובה ממנה, עם שמחת חיים, נתינה, הקשבה יחד עם יצירתיות, שובבות והמון תשוקה לקדם בעלי עסקים

אורית קדם

מגשרת


קורס של מיתוג קורס מיוחד מאד!! מלא תכנים מקצועיים וחומרים מושקעים; מתחדש כל הזמן ובכל רגע; מלאא אנרגיות טובות -  של נוגה, של הצוות שלה, של הקבוצה שנוצרת כמעט מיד; והמון עבודת התפתחות אישית, קבוצתית, פנימית וחיצונית. קורס שבא מאהבה!! מומלץ מאד.

אורלי גבע

מעוררת השראה במתבגרים והוריהם לייצר תקשורת מעצימה פנימית וחיצונית


ב-20 השנים האחרונות אני עוזרת ומעוררת השראה במתבגרים שאיבדו את הדרך להגשים חלומות ולייצר תקשורת מעצימה פנימית וחיצונית בניתי מודל אינטגרטיבי שמייצר תקשורת יעילה ביחסים בין מתבגרים להוריהם. יש לי קליניקה פרטית ואני עובדת במחלקת נוער באברבנל. מעולם לא פרסמתי את עצמי. נהפוך הוא חשבתי שאין זה מכובד לפסיכותרפיסטית לפרסם את עצמי ושאם אני טובה דיה יגיעו אלי מפה לאוזן. אולם בתוך תוכי ידעתי שאני רוצה להשפיע, לעורר השראה לקהל רחב יותר, להעניק  לעולם את הידע שצברתי כדי ליצור עולם טוב יותר בתקשורת נפלאה. בעבר הייתי בלא מעט קורסים של שיווק ותמיד בסופם חזרתי לאמונה הראשונה שלי-הקליניקה מצליחה  ולא צריך לפרסם. אבל משהו בי לא הרפה ורצה לנסות שוב. התייעצתי עם חברה -שאמרה- רק נוגה וידר. הגעתי למפגש התנסות והבנתי שאכן מדובר במשהו אחר. נוגה וידר היא לא עוד קורס שיווק. נוגה וידר היא בוטיק למיתוג יצירתי בתדר אחר. זו הייתה אהבה ממבט ראשון. נוגה מדויקת ויצירתית, חכמה וחריפה בצורה יוצאת דופן, היא מצחיקה שאין לתאר, מבינה שיווק ויודעת להעביר את החומר בצורה מרתקת .היא נדיבה, שופעת ידע ומפזרת אותו לכל עבר. נוגה  קולטת אותך  כמו רנטגן ויודעת מה כל אחד צריך כדי שהעסק שלו יצליח.  היא אותנטית, היא ישירה. אני יכולה להמשיך עוד ועוד אבל במשפט אחד אסכם: זוהי תחילתה של ידידות עסקית ואישית מופלאה ויוצאת דופן אני מנהלת הפרסום של בזק לשעבר, יודעת מה זה שיווק. אבל  נוגה היא כוכב מעולם אחר. היא גרמה לי להתאהב במכירות. הבנתי שכדי ליצור את העסק שלי אני צריכה קודם כל להיות צמודה לערכים שלי. דיברתי עם הפחדים שלי והתגברתי עליהם . אני יכולה לכתוב ספר על כמות הדברים שלמדתי בקורס, אינסוף פרספקטיבות חדשות . אני מרגישה שממש נולדתי לעולם חדש אין יותר ממליצה ממני. זה WIN WIN

איילת חזן

טיפול אינטגרלי


לא להאמין שכך היה, פייסבוק, שיווק, חשיפה, בכלל לא היה בתמונה, חשיפה לא התאימה לי, שיווק נשמע כמו מילה גסה, ומיתוג נראה מיותר, לקוחות הגיעו מפה לאוזן בלבד. והיום אין להכיר, אחרי שנה עם נוגה וידר, מי היה מאמין שאשדר לייב ותהיה לי תוכנית שידורים קבועה? השתנתה התפיסה כלפי עצמי, כלפי העסק, דייקתי את עצמי, מה שהיה סגור עמוק בפנים, התחיל לצאת לאור בטבעיות, נראות כהשתקפות של פנימיות זה שיווק אותנטי ועוצמתי, ממש כמו שתמונה יכולה להעביר מידע יותר מאלף מילים , אפשרה לעוד אנשים להיחשף למה שיש לי להציע, ללקוחות חדשים, כאלה שיש בינינו התאמה להגיע, הקליניקה גדלה ומתפתחת כל הזמן, רעיונות למוצרים חדשים עולים, אני מרגישה בנוח להראות ולהיות אני ולדעת שזה הכי!!

איתי ארגמן

יועץ עסקי ומומחה פיננסי לעסקים


כשאני מתבונן פנימה, הקורס "להיות אני זה הכי" הוא מסע חוויתי קבוצתי ועוצמתי שהטמיע בי והניע אותי דרך 8 תחנות לתודעה ופעולה שהופכת אותי אדון לגורלי ומכניסה תשוקה לחיי העסקיים. מבחינה תודעתית הבנתי שכל מה שאצליח להשיג תלוי בעיקר בי וכמה אני באמת שווה יותר ממה שסיפרתי לעצמי. מבחינה מעשית קיבלתי כלים וידע ישומיים שמבוססים על "תורת" שיווק ומכירות מתקדמת שלא ניתן לקבל אותה באף מקום אחר. נוגה וידר שיגרה אותי בדוך לעולם מופלא שעושה חשק לעשות, ולהאמין שאין כמו להיות אני. למי שמצטרף - אני מקנא בכם!    

אתי יעקובי

אנרגיית הסוסים - ריפוי עוצמתי, המשנה חיים בעזרת סוסים (לא ברכיבה).


הקורס ״ להיות אני זה הכי״ הוא קורס משנה חיים. נוגה וידר מלמדת שיווק אנרגטי, מגנוט וכל זה בהתאם למהות שלנו, איך להתחבר לפשטות ולאותנטיות שלנו ומשם לפעול. תוך כדי הקורס, הגיעו אלי 2 סוסים ריפוי מדהימים, תוך חודש אחד!! שזה מגנוט אדיר!! נוגה מביאה תכנים מובחרים וחדשניים, ומזהה במהירות את התדר האישי, ופשוט במגע קסם יודעת לפתוח, להעצים אותו, ולהגיע לתוצאות מדהימות. וכל זה בהומור,חיבוק, אהבה והמון כנות ואמת. בקבוצה פגשתי אנשים מיוחדים ואיכותיים אחד אחד!! שהפכו לחברי הטובים. נוגה גרמה להוציא את  השליחות שלי על פני האדמה להביא את המתנה שאני לעולם!! ותודה גדולה על כך!! למדתי להיות בתודעת שפע. אין מחיר ללמידה שלי בסדנה הזו!! אם חשוב לכם להתפתח ולגדול בדרך מיוחדת, יעילה ובהרבה אהבה - רוצו ל ״להיות אני זה הכי״ באהבה אתי מאנרגיית הסוסים

גדעון יעקב

זכיין בלעדי של משחקי CASHFLOW בעברית


נחשפתי לCASHFLOW רק כשהייתי בן 47, ואחרי שהבנתי אותה, לא הבנתי איך חייתי חיים שלמים, מבלי לדעת את כל הידע המדהים הזה. השתתפתי בקורס "להיות אני זה הכי" של נוגה וידר ששינה לי את העסק מקצה לקצה התחלתי עם אנרגיות אחרות כל בוקר התחלתי לכתוב פוסטים בFB שאף פעם לא עשיתי מתכנן את העסק שלי כבר כמה שנים קדימה נחשפתי למאגר של אנשים בקורס שרק עוזרים לי לקדם את העסק תודה מכל הלב - נוגה וידר

גיא מיכלביץ

קידום ובניית אתרים


"השתתפתי בקורס להיות אני זה הכי ואני חייב לציין זה חובה לכל בעסק, מעבר לזה שהקורס הוא חוויה מדהימה שמלמדת לא רק איך זה להיות בעל עסק אלא תהליך עמוק של להכיר את עצמך טוב יותר. כל התהליך של להיות עצמאי הופך להיות מחויה בודדת לפעמים לחוויה קבוצתית משותפת. הלימוד על השיווק העסק מדהים ומלמד איך ניתן להפוך אתכם ואת העסק שלך למכונת שיווק משומנת שעובדת כל הזמן. ממליץ בחום לכולם לעשות את הקורס לפחות פעם אחת !"

ויאולטה שליו

עוזרת לנשים ועצמאיות לאהוב את עצמן, להגשים את היעדים שלהן בחיים ולחיות מתוך חופש ושלווה


ויאולטה שליו - עוזרת לנשים ועצמאיות לאהוב את עצמן, להגשים את היעדים שלהן בחיים ולחיות מתוך חופש ושלווה. קורס ״להיות אני זה הכי״ פשוט משנה חיים! הגעתי לקורס כשרק הייתי מטפלת צעירה, בלי תשתיות שיווקיות, בלי מטרות ברורות אבל עם הרבה רצון להצליח! הקורס נתן לי את הכלים וההבנה שהייתי צריכה בשביל לבנות עסק מצליח משגשג מתוך הנאה ופשטות, והיום בזכות הקורס אני אוטוריטה בתחום התטא הילינג בישראל. כל מי שמחפש לצמוח, לגדול ולעשות את מה שהוא אוהב ולעשות מזה כסף והרבה כסף - זה המקום!

טליה ארז

תכנון בתים אנרגטיים


נוגה יקרה כל כך ? תודה רבה שהייתה בי החוכמה להצטרף לקורס שלך, "להיות אני זה הכי !!!" מודה לך על קורס מעלף, מרתק חסר גבולות של הבנה !! כל מפגש זהב !! נכנסים כולם לזזזזום ו...........וואוו!! מיד רמת האנרגיה עולה והשפע מתחיל לזרום.....שפע של ידע, חוכמה, גאונות מודרנית במיטבה !! למדתי דרכך על עצמי כל כך מהר וכל כך עמוק שאפילו האנשים סביבי מבינים בהבדל, ממש מדהים. יצרת קבוצה נפלאה של אנשים מיוחדים שעוברים יחד מסע טרנספורמציה אמיתית לחיים. כל אחד בנפרד ועם עצמו ולימדת אותנו בהוויתך , איך להיות חלק מקבוצה נטולת אגו (למרות שכל אחת/ד אוטוריטה בעצמה/ו) להרים את התדר ולהיות בסדר, גם אם כולם חושבים סגר.....?? בקיצור, מפזרת שיערך ומעיפה אבק גחליליות לכל אבר זורקת פנסים לנפש. מדהים לראות כמה התוכן השכלתני והברור, כל כך מבריק בעריכה, בתמצות המילים הנכונות והמוסבר על ידך בגאונות בצורה הכי מקצועית, פשוטה, מצחיקה ואנרגטית!! חמש שעות עוברות כחמש דקות ממש !!! והציפיה למפגש הבא גבוהה. אותי כבשת כבר על ההתחלה ! ידעתי שמצאתי את הדבר האמיתי ! מודה לך מכל הלב שמתרחב ומתרחב.  

מובילה אנשים ממינוס לפלוס בחשבון הבנק

מובילה אנשים ממינוס לפלוס בחשבון הבנק


באיזה שהוא שלב כשאנחנו מנהלים את העסק שלנו, אנחנו מרגישים שמשהו חורק, בעיקר הרגשתי שאני נותנת פול גז אבל תקועה במקום...הלקוחות לא מגיעים. ואז כמובן שום דבר לא במקרה, פגשתי את נוגה, שמעתי הרצאה שלה לאנשי עסקים בשומרון ומשהו התחבר לי, הבנתי שאני רוצה להיות קרובה לאנרגיה שלה. נוגה הזמינה אותי לסדנת מבוא שלה לקורס ״להיות אני זה הכי!״, אין לי מספיק מילים לבטא את האנרגיות שהיו בחדר ואת התובנות שהתפוצצו למשתתפים על העסק שלהם. טוב, היה לי ברור שאני ממשיכה בקורס שלה ״להיות אני זה הכי!״. ואיך אפשר לסכם את הקורס??? אז ככה: 12 שבועות של שיכרון חושים בסדנה ובעסק. עבודה אמיתית, כל אחד בעסק שלו, שיווק, מכירות, אמונות. נושאים מעצימים לעסק שלנו, תיכנון וחשיבה על 10 צעדים קדימה קבוצה מאלפת של בעלי עסקים. כולם בתשוקה ובאנרגיות של למידה. מערכת יחסים מקצועית ואישית שמתפתחת בין האנשים, שאי אפשר להשוות אותם לאף קבוצת נטוורקינג, והייתי בכמה כאלה. שיתופי פעולה מדהימים שהופכים להיות הכנסות פסיביות מדהימות. קפיצה קוונטית לעסקים שלנו בעקבות ההתכווננות והפעולות הנכונות. האמת שאני מכורה, אני ממשיכה עם נוגה והקבוצות שלה, זה פשוט נותן את הבוסט הזה של האנרגיות. היכולת של נוגה לשלוט בנושאים ובהדרכה שהיא מתכננת וב 40 משתתפים, להיות מסוגלת לשתף ולפנות לכל אחד מהמשתתפים בדוגמא המתאימה, היא פנומנלית מבחינתי, שלא לדבר על ההומור השזור בכל השיעורים שמאפשרים איוורור וחוויה מיוחדת. לדעתי כל בעל עסק שרוצה להעצים את עצמו והעסק ולהוביל אותו למקום הגבוה מבחינת הכנסות ובעצם מבחינת ההצדקה לעסק - חייב את נוגה!!!!!!! אין אופציה אחרת.

לורנס זמור

יועצת נדלן באזור השרון ובתל אביב


הגעתי במקרה לקורס של נוגה עם עסק מסודר, עובד ומרוויח. בקורס גיליתי שיטות אחרות של עבודה, למשל: הצבת יעדים, תוך מיקוד במטרה וניהול זמן אפקטיבי. למדתי שאני יכולה לבחור לי את הלקוחות המדויקים לי. נוגה הדגישה את הרעיון של הכנסה פאסיבית גם בעסק שלי. נוגה הרחיבה לי את האופקים, לחשוב בגדול, לחשוב אחרת, לסלק פרדיגמות ישנות, ולפנות מקום להשראה. בתקופת הקורונה זה אפשר לי להמשיך לעבוד, ולהגדיל את ההכנסות שלי... מי היה מאמין!!! נוגה בעלת אנרגיות מטורפות, כריזמטית עם חוש הומור. כוח הקבוצה של הקורס יוצר סביבה אופטימית, תומכת, אנרגטית עם תדר גבוה, שמאפשרת לחלום בגדול! אז לא להסס, להירשם בדחיפות ולהתחבר לשיגעון המהמם ששמו: "להיות אני זה הכי!"  

לי שוורץ

סטיילינג לבעלות עסקים


זה קורס שאם לא היית בו – את לא באמת יכולה להבין את האנרגיות והטירוף שהולך בו. נוגה היא אחת ויחידה, היא מרצה בחסד, משלבת הומור וקלילות לתוך חומר שהרבה פעמים נראה מסתכל, מייאש ומאתגר. הדרך בה היא מעבירה את הקורס היא ברורה, מובנת, מסודרת, וכל החומרים שמלווים את זה מדוגמים, מפורטים ובאמת מקלים על החיים. הקורס מכניס בך אנרגיות של עשייה, אסימונים פתאום נופלים והדברים לא נראים גדולים ומפחידים. כמישהי שהגיעה לקורס עם אפס הבנה בעסק ומה עושים עם זה, יצאתי מהקורס שיש לי תכנית פעולה מאוד ברורה ומובנת מה אני בדיוק צריכה כדי להתחיל ולהניע את הגלגלים שלו. ובאמת מכל הלב, נוגה היא אדם שאתם צריכים בחיים שלכם. אבל באמת!

לי-אור להב

מטפלת בזוגיות, זוגיות במשבר, בעיות מיניות מעבירה סדנאות והרצאות (בתחום הזוגיות והמיניות והבסיס להן)


להיות אני זה הכי אני לי-אור להב, מטפלת בזוגיות, זוגיות במשבר, בעיות מיניות מעבירה סדנאות והרצאות (בתחום הזוגיות והמיניות והבסיס להן). לקורס של נוגה הגעתי לפני כחצי שנה, אחרי שכבר עברתי קורס שיווק אחד או שניים, ובניגוד למה שעברתי עד כה והכרתי,  הכל עסק בעשה ואל תעשה, מצד אחד כבר עשיתי לא מעט אבל זה לא ממש השיג לי תוצאות. הבנתי שאני צריכה משהו אחר. ואז הגעתי לנוגה, ואצל נוגה זה לא שהעשייה לא חשובה אבל הלהיות, ה BEING, התדר, הוא מעל הכל, לא משנה כמה עשיה תהיה אם אנחנו בתדר נמוך כלום לא יקרה, שום דבר לא יצליח. אם לא נאמין מתוכנו, לעצמנו, ונראה שהמטרה שלנו כבר הושגה זה פשוט לא יקרה. למדתי דרך נוגה להכניס לחיי שיגרה מסוימת שמהרגע הראשון בבוקר מילאה אותי באנרגיה, למדתי לנהל את המשימות שלי הן ברמה התדרית, הן במעשית, והן לחבר בין שתיהן, והמדהים היה שהקורס התחיל במקביל לסגר הראשון ובזכות הקורס פתחתי את פרוייקט אהבה עצמית שלי שרץ כבר 6 קבוצות והשביעית עומדת להיפתח. האנרגיה המדהימה של נוגה, הלחשוב מחוץ לקופסא, לכל דבר למצוא פתרון המתאים בדיוק לאנשים שסביבה, זה חלק עיקרי מהייחודיות שלה, היא תמיד תפתיע אותנו גם כשלכאורה לא נראה שיש הפתעות, תמיד תביא עוד משהו מעבר בדרך מיוחדת וייחודית שלה, עם הרבה פלפליות, הומור ועם שפתה המיוחדת שרק בשבילה צריך לכתוב מילון מיוחד ?. אני הרווחתי ומרגישה שהעסק שלי התפתח בזכות הקורס של נוגה "להיות אני זה הכי", בהחלט אחד הדברים הכי מיוחדים שעשיתי עד כה, וממשיכה לצמוח מדי יום. ממליצה בחום. באהבה ♥ לי-אור ♥♥

ליאת וקסלר

מנהלת עסקית של מפעל הסריגה דאטצה טקסטיל ברומניה


נוגה וידר האלופה!!!! לא האוקיינוס ולא הקורונה, יכולים לעצור את המקצוענות, הנתינה והשפע שאת מעבירה לכל התלמידים שלך, מכירים את השיר "אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותי".. זאת נוגה וידר! מרגישה כל כך ברת מזל שהכנסת אותי למרחב שלך ושל הקבוצה המופלאה של הקורס העסקי הכי מקצועי שפגשתי בחיי "להיות אני זה הכי" (ועברתי לא מעט אוניברסיטאות ומכללות)! כל כך הרבה כלים בכל מפגש שזה בלתי נתפס. חומר שמועבר במקצוענות אבל בהומור, בפשטות ובפרטנות. ממש צ'ק ליסט שכל אחד יכול לבצע. בשילוב עזרים טקטיים מסייעים מקצוענים לא פחות ובתדר אלוהי. אני גאה בך עד השמיים על מי שאת ועל מה שיצרת. מודה לכל הצוות המופלא שעזר ותמך בכל דרך אפשרית כדי שארגיש בבית. זה אכן עבד! ממש הרגשתי בבית. הגעתי אלייך לקורס היישר מרומניה דרך מסך הזום, כדי לקבל כלים לעסק וקיבלתי כל כך הרבה מעבר. התפתחתי ופיתחתי מודעות לעצמי, לסביבה שלי ולמה שאני באמת צריכה ורוצה. בנוסף נפתחו בפני אפשרויות שאפילו לא חלמתי עליהם. הדיוק עבור עצמי מעכשיו הוא רק בחירה שלי. והכל בידי. האמונה וההבנה שלהיות אני זה הכי! נמצאת עמוק בתוכי והייתי הכי שמחה לשתף את כל מי שמוכן לשמוע.   אם אתם מחפשים קורס מקצועי לעצמכם ולעסק שלכם, אם אתם מחפשים לצמוח, לגדול, לקבל כלים פשוטים, ברורים ומפורטים, אם אתם רוצים לדייק את עצמכם ואת מה שאתם עושים זאת הבחירה שלכם!!! רק נוגה וידר!  

ליז סנדו

תכשיטי יהלומים, נדל''ן וטכנולוגיות מידע


ליז סנדו - תכשיטי יהלומים, נדל''ן וטכנולוגיות מידע. ''להיות אני זה הכי'' לתוכנית ה CLUB של נוגה וידר הן בגדר MUST לכל אחד ואחת. בזכות הגאונות שבפשטות של נוגה והצוות המדהים שלה מצאתי את עצמי, את הכוחות שבתוכי והכי חשוב אין יותר ''ירידות במוטיבציה''. הכל צבעוני, מרגש, בתנועה וזורם❤️ תודה עמוקה מכל הלב על כל הידע, השיתוף וההעברה הלאה??

לימור פרץ

"שתי וערב" הפקות - אתם תחלמו אנחנו נגשים


הגעתי לקורס "להיות אני זה הכי!" על מנת ללמוד מהו שיווק? אבל, למען האמת, הקורס עוסק באיך להגדיל את הערך שלי בעיני עצמי? כי כשאני מבינה מהו, אני יודעת כיצד להגדיל את הערך שלי בעיני הלקוח. המסרים של נוגה וידר הם בהירים, מקצועיים ומדויקים. הקורס הוא חוויה אחת גדולה, מלווה בחוש הומור וכן, גם משלב ארגז כלים שלם לשיווק ומכירות. חובה להתנסות בעצמכם, כדי להרגיש את העוצמה והאנרגיה. הקורס של נוגה כל הזמן שמר אותי בתדר גבוה, ממש הייתי באורות. אנשים שאלו אותי: "מה שתית? תתני לי גם". נוגה לימדה אותי, שהצלחה זה עניין של החלטה, בעסק ובכל דבר בחיים. ובאותה נשימה הבנתי, שבריאות זה עניין של החלטה!!! אז אם בא לכם להעיף את העסק למעלה, ולעוף על עצמכם, פשוט תירשמו !!!  

מאיה שפיגל

מעצבת פנים


נתחיל מהשורה התחתונה - קורס משנה חיים. ככה אני מתארת אותו לאנשים. כל כך הרבה מעבר לרק קורס עסקי... הקורס מנפץ כל כך הרבה אמונות שמקטינות אותנו ומנגד מעצים ומגדיר מחדש את העוצמות של כל אחד ואחת הן ברמה האישית והן ברמה העסקית שלמעשה אחת הן. אז כן , מקבלים המון כלים פרקטיים ל: ניהול ותכנון העסק איך עושים שיווק בכיף ובאהבה המון ידע וכלים על מכירה אפקטיבית ניהול זמן ותמחור והכל עטוף בעזרים איכותיים ומפנקים עד דלת הבית. קורונה, סגר, הכל שטויות.... רוצו להירשם.

נגה פייגלין

מנהלת גלפון בע''מ - המרכז לשמיעה וטינטון.


הגעתי לקורס של נוגה וידר במחשבה של "הגיע הזמן שאלמד קצת יותר על שיווק, ונוגה היא המאסטר בתחום". לפני כן הייתי בקורסים כאלה ואחרים, אבל שום דבר לא הכין אותי למה שקורה שם בקורס. מהשיעור הראשון  הבנתי שקורה שם משהו אחר לגמרי. קורס משנה תודעה. אסימונים שנופלים ברעש גדול. פרדיגמות ואמונות מגבילות שנחשפות ומעובדות, שינוי משבוע לשבוע  וצמיחה. ומעל לכל הבנה ששיווק הוא לא מסר או תוכן מילולי. הוא שותפות. כזאת שנוצרת מחיבור והבנה אמיתית של מי שעומד מולך. אז אם אתם רוצים ללמוד שיווק ומכירות. קחו קורס מהמגוון שיש בשוק. אם אתם רוצים לקפוץ לשלב הבא ולעשות עבודה אמיתית על עצמכם כבעלי עסק, אתם לא יכולים לוותר על התהליך  (לא באמת אפשר לקרוא לזה  פשוט קורס)  של  "להיות אני זה ( באמת) הכי".

נסיה מלק ומאירה כץ

דואט, נדלן בראש שקט – השקעות נדלן יעוץ ותיווך


פרשנו  כנפיים, למדנו לעוף להמריא אל השפע, לרוות מהצוף של עוצמה כלכלית וחופש לבחור להשקיף על הכל ממעוף הציפור, להתחיל את הבוקר עם קלף ויותר,  לשיר את היום - ולא לוותר. אותנו תמיד ב'שובך' פוקדת מי מקשיב, מי הבין, פרדיגמה נלמדת על כסף ותדר ומה שנמצא; ערכים משלימים - קלים כנוצה. באוויר החופשי, בחלון של הזום בשיתוף פעולה או בצעד יזום, להשקיף ולבחור בין "ששון" ל"משה" לוותר על "שרה" ו"בילי"  וכמו ש... למיין לקוחות לפי ערך וסוג ובסוף להבין - העיקר זה מיתוג! גם צוות נפלא - תומך, מעצים עד הגיע הרגע לשמוע "צ'ינג צ'ינג" כך כל ערב וערב סגרנו תודות ציפורים שכמונו - רוצות להודות לך נוגה, שאפו מאיתנו תקחי כי למדנו ממך ש"אני זה הכי" באהבה

עידית מנור

מנהלת שיווק - מתחם אירועים של פעם בחיים


מה שלקחתי מהקורס בעיקר המון השראה ושסופסוף מישו מבין את הראש המשוגע שלי, קיבלתי לגיטימציה לחשיבה שלי כמו כן, מעבר לידע הנרחב, החומרים שחולקו עם חשיבה לפרטים הקטנים והממותגים קיבלתי המון אנרגיה של עשייה, קבוצת "תמיכה" שבה כולם חווים את אותה התמודדות ויכולים להבין אחד את השנייה. למידה מתוך ניסוי ותרגול בשטח לא רק למידה תאורטית כשהכול משולב בהומור בלתי נלאה ותחושת קלילות למרות שהביצוע לא תמיד קליל. שיעורים שונים ומגוונים, מלאי הפתעות בלתי צפויות שגורמות להנאה ורצון להמשיך. אם נלך רגע להבין מה העסק הרוויח מזה, המון חידושים, חידוד ניואנסים, הבנת חשיבות הנכסים דיגיטליים. ברגע שעשינו זאת והשקענו בנכסים שלנו נפרדנו מכל הפורטלים החיצוניים לשלום והעברנו את השיווק הביתה, כך שהשליטה, האחידות היכולת למדוד, לשנות בכל רגע נתון, לחוש את הקהל ולהבין יותר מה אוהבים ומה פחות, למה יש הענות וכו' ממליצה בחום, בהצלחה!

פזית פרטוש - פרסי

נטורופתית


אני מאוד שמחה שהשתתפתי בקורס של נוגה "להיות אני זה הכי". נוגה חשפה אותי לתכנים ששינו את חיי באופן אישי והפיחו רוח חיים חדשה בעסק שלי. פגשתי בקורס אנשים איכותיים כולם חדורי שליחות ומוטיבציה להעמיק  את ההכרות עם שליחות חייהם - העסק שלהם. נוגה העבירה את התכנים בצורה מקצועית, נוגעת ללב, בגובה העניים, מרתקת, עם המון חוש הומור!!, ועזרה לכל אחד ואחת מהמשתתפים להבין ולפצח את החסימות העמוקות  ביותר שמונעות מהעסק שלו להתקדם לשלב הבא. נוגה נותנת דוגמא אישית לחריצות, מקצוענות, אינטליגנציה, צניעות, הומור, שמחת חיים, מחויבות, ניהול, חיבור מהלב לאנשים והצלחה. למדתי מנוגה : ניהול זמן של העסק, סדרי עדיפויות, איך למתג נכון, איפיון הלקוחות שלי, פיצוח התנגדויות בשיחת מכירה, זהינו את נקודות החולשה בניהול העסק ובתהליך המכירה – יישמתי את התובנות וזה עובד כמו קסם! אני ממליצה על הקורס של נוגה לכל מי שאוהב את העסק שלו ולכל מי שמרגיש שהוא או היא רוצים לשבור תקרת זכוכית שכבר הגיעו אליה ולקפוץ לדרגה הבאה של מימוש השליחות. האמת, שהקורס מתאים גם לאנשים שעדיין אין להם עסק מגובש ורוצים עזרה בליטוש הרעיון ולבנות עבורו תשתית מנצחת. מה קבלתי מהקורס של נוגה?
  1. את נוגה שעבורי היא "טוני רובינס" בגרסה משודרגת!!
  2. את עצמי, יותר ממוקדת, יותר יודעת, יותר אני.
  3. חברים לדרך שתומכים, מפרגנים ואוהבים - וכל זה על אף ההכרות הקצרה.
אם תשאלו אותי במה מתבטאת הגאונות של נוגה? לדעתי זה ליצור חיבור עמוק ואמיתי של בעל/ת עסק אל העסק שלו עצמו. תהליך מומלץ מאוד!! לסיכום, קבלתי מנוגה כלים שילוו אותי ואת העסק שלי להצלחה מעכשיו ולתמיד ועל כך אני מודה לה מאוד.

קרין מוסקונה

יזמית תוכנית Spark -התוכנית ליצירתיות ומצוינות לילדים שרוצים יותר


לאחר שנים כבעלים של משרד הפקות אירועים מצליח החלטתי לצאת ליזמות חדשה ולהקים תוכנית מצוינות לילדים בשם Spark, אשר מנגישה תכנים מעולמות החינוך המתקדם לכולם ותוציא את החוזקות בכל ילד וילד . נוגה עזרה לי לבנות את כל רשת השיווק של המיזם . המידע שקיבלתי ממנה היה גם סופר יעיל וגם מעשי. וגם קידם אותי רוחנית ואנרגטית, למרות כל הקשיים שהיו בהקמת מיזם חדש בתקופת הקורונה. הליווי היה אישי וצמוד גם מעבר לשעות הקורס ותמיד הרגשתי שהיא שם בשבילי מעומק הלב. היום 10 חודשים אחרי, תוכנית Spark הגיעה כבר לאלפי ילדים בארץ ובחו"ל והטיפים של נוגה ממשיכים להדהד בי בכל יום ויום.  

שיריאל ליבשטיין

מטפלת חוקרת M.A - לעשות את שנועדת להיות


הקורס "להיות אני זה הכי" עשה לי המון סדר. הסביר לי בדיוק איפה החולשות והחוזקות שלי בעסק ומה נדרש ממני כדי להיות כמותג. התכנים היו מגוונים, מעניינים ועשירים מאוד. הכל מוגש בשפע, בצורה אסטטית ומקצועית. נוגה מנחה מעולה, כריזמטית, מצחיקה ובעלת לב ענק. בקיצור מומלץ בחום

שלמה דואק

מנהיג לעסקים


 "להיות אני זה הכי" קורס הכי טוב בשוק, ואני הייתי ברובם, חומרים מעודכנים למחר, עם תשומת לב לפרטים הקטנים, הקורס שופע ומלא בדברים רבים, מרחב יצירה ללימוד וטרנספורמציה תדר חדש הנלמד תוך כדי קורס כייפי ומזמין, הנחייה מעולה עם שפה עשירה ומדויקת, כלים לתקשורת ללקוחות וספקים, מומלץ בחום

שמעון חזן

ליווי אישי לשינוי תודעתי וריפוי רגשי ופיזי -באמצעות דיקור, שאיצו ועוד...


השתתפתי בקורס להיות אני זה הכי בחודש ספטמבר 2019 , תכני הסדנא נכנסים לרבדים עמוקים הן ברמת המחשבה שמובילות לפעולות אפקטיביות על העסק. חשוב להבין שבעסקים קטנים שבעל העסק זה העסק והכי חשוב ללמוד איך להפוך מעסק מדשדש לעסק מזנק קדימה. אני ממליץ לכל בעל העסק במיוחד בתקופה הזו של סגרים וקורונה ולהירשם ולמצוא דרכים אך להפוך לעסק מצליח, לצאת מהסגר לתדר של הצלחה.

שרית נופארבר

יהלום הבריאה -יהלומנית ומטפלת רגשית תודעתית, מלווה אנשי עסקים להגשמה


הקורס ״ להיות אני זה הכי״ ממש שינה לי את החיים. נוגה וידר שהיא אישיות מופלאה ואהבה טהורה, מביאה את התכנים הכי מובחרים ומלמדת אותנו איך לפתוח את הראש, דוחפת, דואגת, מרימה, ומפנקת. דואגת לכל הפרטים הקטנים ברמה הכי גבוהה שיש. פגשתי אנשים מיוחדים ומדהימים שהפכנו למשפחה. אנשים בתדר אחר וגבוה מאד למדתי איך ״להיות אני זה הכי״ הכי רק מה שאני באמת, בלי לנסות להרשים אף אחד, בלי לנסות להיות פופולרית, להיות ב to be  שלי, לחיות את השליחות שלי על פני האדמה להביא את המתנה שאני לעולם לבדוק מה הפעולות שלא מקדמות אותי בעסק שלי וללמוד מה צריך לתקן. למדתי להיות ביש ולעשות כסף, כסף שרוטט לשפע גדול יותר, אין מחיר ללמידה שלי בסדנה שלה, אין מחיר למי שהפכתי להיות, במיוחד בתקופת הקורונה זה הרגיש לי הכי נכון להמציא את עצמי מחדש ולבדוק על מה אני מוציאה את האנרגיה שלי לחינם. אם גם לכם חשוב להגיע לרמה הבאה שלכם וממש להתפתח ולגדול תעניקו לעצמיכם מתנה יקרת ערך ״ להיות אני זה הכי״ ממליצה מכל הלב.

אלמוג מורנו

Make Up Artist


"איני מתעניינת באפשרויות של תבוסה. הן אינן קיימות." המלכה ויקטוריה. המשפט הזה הוא נר לרגליה של נוגה וידר בכל מקרה וסיטואציה. בקורס שלה אין אפשרות אחרת חוץ מלהצליח! ממליצה בחום לקחת חלק וללמוד הצלחה ברמה אחרת.

אורי אלינור רז

מגשימה חלומות לתוצאות


ממליצה בחום לוהט על הקורס 'להיות הכי זה אני' של נוגה וידר, מלכת על חלל במיתוג ובשיווק לעסקים. כמי שמובילה בעצמי נשים להגשמה מקצועית וכלכלית הדבר הראשון והחשוב ביותר זה להשקיע בנכס הכי חשוב בעסק וזו את- בעלת העסק. יכול להיות לך נכסים דיגיטליים ומשווקים מדהימים, אבל אם את לא תרגישי ותאמיני שאת זה הכי, לא תצליחי להגיע מעבר לשמים- והרי לשם אנחנו רוצות להגיע, נכון?! אז בקורס להיות הכי זה אני את מקבלת בצורה מטורפת ועוצמתית חזק לורידים אמונה שאת זה הכי. נוגה עם העוצמות המטורפות שלך מטיסה אותך למעלה ומהרגע שאת נמצאת בשדה שלה, את פשוט מתחילה לשגשג- כן , כלכלית והכי חשוב וכיף את עפה על עצמך. כל הטוב הזה קורה בעזרת חומר מקצועי ארוז בצורה מופתית, מסודר, נוגע בכל הנושאים החשובים שבעלת עסק צריכה לדעת כדי להפוך למותג: החל מתכנון וניהול זמן מפיל לסתות שברגע שתתחילי לנהל אותו תראי תוצאות כלכלית בשטח ועד לתהליכי שיווק ומכירות ברמה הכי מדויק, מקצועית גבוהה, אפקטיבית שקיימת. והדבר היחיד שתצטערי עליו בסוף הקורס זה שהוא נגמר. אז את עוד כאן?! רוצי להירשם! תודה לך ועליך מלכת המיתוגים והשיווק החדש, נוגה וידר. אוהבת אותך ותודה שאת בחיי❤?

יעל אור-לי

צלמת אומנותית


מחוסר אמונה להצלחה   כשהייתי בסדנת זריקת מרץ ללא ספק קיבלתי לורידים את החומר הפעיל. הייתי על סף ייאוש וסגירת העסק. נרשמתי לקורס, מהרגע הראשון התחלתי ליישם את הפעולות וכבר ראיתי את השינוי, בעיקר את השינוי הפנימי והאישי. זה לא עוד קורס רגיל, זה קורס מיוחד שנותן ראייה שונה ובעיקר אנרגיות מטורפות של עשייה ורצון לקדם את העסק שלי למקום אחר, למקום מיוחד בדרך הטובה והנכונה לי. התחלתי להאמין בעצמי וביכולות שלי, ראיתי את עצמי באור שונה ובזכות זה הסביבה הושפעה. רק מלהיות באותו חדר עם נוגה והאסיסטנטים אני נכנסת לאנרגיות ותדר של עשייה. בנוסף כל הפסיליטיס של הקורס ברמה סופר סופר גבוהה ומושקעת, יש ירידה לפרטים הכי קטנים, ואווירה וסביבה נעימה, מצחיקה, מלמדת וכיפית, והאוכל טעים ברמות היסטריות. מרגישים שהכל נעשה מהלב וממקום של רצון שלתלמידים בקורס יהיה הכי טוב שאפשר. מקבלים הרבה תובנות גם לעסק וגם לחיים. אני מודה על ההזדמנות שהכרתי את נוגה ובזכותה אני במקום אחר ובמקום של הצלחה ואמונה. מי שבאמת רוצה לקחת את העסק שלו 100 צעדים קדימה זה הקורס הנכון לעשות את זה.

עו"ד גיא קנפו

הדרך לשיקום כלכלי


האמת בהתחלה התלבטתי אם להירשם לקורס להיות אני זה הכי, אך מהמפגש הראשון קלטתי את האנרגיות של המאסטר נגה וידר! אין דברים כמוהה. גם לצוות שלה מגיע תשבחות ענקיות. קיבלתי המון ידע בשיווק איך לעשות את זה נכון, איך לשנות את החשיבה שלי ואמונות מגבילות שלא ידעתי שקיימות אצלי. שעיכב אותי בפן האישי ובפן העסקי. יכול להעיד שהשתנתי, למדתי להוריד מהלקסיקון מילים רעות כמו : קשה , לא קל וכו'. העסק שלי עבר שינוי והגדיל הכנסות. יחס ההמרה שלי השתנה כי למדתי איך למכור את השירות שלי שזה אומר לדבר את הערכים שלי והערך שאני נותן ללקוח. ממליץ בחום על הקורס משנה חיים

אסתר אדלר

מנחה, מטפלת ומרצה בכירה לזוגיות בריאה - מובילה זוגות להגשים את החלום הזוגי שלהם. 


קודם כל נוגה משמשת דוגמא טובה לכל מה שהיא מלמדת. וא"א לפספס את זה, כי החומרים וההנאה שאתם מקבלים מכך שאתם נוכחים בקורס שלה, אומר הכל. שנית היא מכניסה כ"כ הרבה ערך שאתם מבינים בעצמות מי אתם הולכים להיות.  שלישית כבר בסדנה מתחילים להרגיש שהמושגים מחלחלים לנשמה ואתם מתחילים להרים את הכתפיים ולראות איך אתם הופכים להיות מי שבאמת חלמתם להיות. בסדנה נוגה משתמשת בשפה המיוחדת לה,  היא מעבירה את החומרים מטובלים בסיפורים והומור כך שאתם נפתחים גם לעוצמות שבכם, וכבר בסדנה אתם מרגישים באיזו תכונה שרוחשת בשטח ואתם מבינים שנעשים פה עסקים מתחת לרדאר. אני לא רק ממליצה אלא אם באמת יש לכם שאיפה להיות מותג אתם חייבים להיות שם!

מיכל לרקין

הוֹרוּת עַל קָפֶה


בּוֹאוּ תִּשְׁמְעוּ אֵיךְ קוּרְס מְטֹרָף אֶחָד שִׁנָּההההה לִי אֶת הַחַיִּים) וּבְחַיֵּי שֶׁאֲנִי לֹא דְּרָמָטִית פֹּה... לִפְנֵי שְׁמוֹנָה חֳדָשִׁים הִגַּעְתִּי לַכֶּנֶס אוֹטוֹרִיטָה שֶׁל נֹגַהּ וִידֶר, יַאלְלָה הַרְפַּתְקָאָה, מָה כְּבָר יָכֹלְתִּי לְהַפְסִיד, עֲלוּת הַכֶּנֶס הָיְתָה ח"י כָּפוּל 10 = 180 אָז בִּכְלָל הִתְיַשֵּׁב לִי טוֹב.... בְּבוּם הבנתי מָה זֶה לִהְיוֹת אוֹטוֹרִיטָה - מָה זֶה אוֹמֵר לִהְיוֹת תּוֹתָח בַּתְּחוּם שֶׁלְּךָ. הִיא עָמְדָה שָׁם הָאוֹטוֹרִיטָה הַמְּשֻׁגַּעַת וְהַמַּדְהִימָה הַזּוֹ וְנָתְנָה בְּרֹאשׁ 5 שָׁעוֹת. תַּכְלֶס, מַסְפִּיק תּוֹבָנוֹת וְיֶדַע כְּדֵי לְהַתְחִיל לַחֲשֹׁב כְּאוֹטוֹרִיטָה. שֶׁלֹּא נְדַבֵּר עַל הַשֶּׁפַע הַיְּצִירָתִי שֶׁהָיָה שָׁם - מַדְבֵּקוֹת, מֵחֲבָרוֹת מְמֻתָּגוֹת, עֵטִים, קְלָפִים עִם שְׁאֵלוֹת, שִׁירִים, רִקּוּדִים, קֵיְטֵרִינְג מְשֻׁבָּח וַאֲפִלּוּ קִפּוּצֵ'נוּ שֶׁבְּעֵינַי הָיָה שָׁוֶה חֲמִשָּׁה כּוֹכָבִים לְפָחוֹת... אֶצְלִי הִיא הִשְׁאִירָה טַעַם שֶׁל עוֹד מֵהַכֹּל.............. מַכִּירִים אֶת הַמִּשְׁפָּט; "אַל תִּשָּׁאֵר בְּמָקוֹם שֶׁגּוֹרֵם לְךָ לְהִשָּׁאֵר בַּמָּקוֹם" הִיא גָּרְמָה לִי לִרְצוֹת לָנוּעַ, לְהִתְקַדֵּם, לַחֲשֹׁב, לְהַרְהֵר עַל חַיַּי וּמְקוֹמִי וַחֲלוֹמוֹתַי וּמַהוּתִיייייייי בְּסוֹף הַכֶּנֶס נרשמתי לקּוּרְס שֶׁלָּהּ; לִהְיוֹת אֲנִי זֶה הֲכִי..... (קוֹלְטִים!? אַתֶּם זֶה הֲכִי...) וּבִשְׁמוֹ הַנּוֹכְחִיייי - UPGRADE YOUR BRAND וְתַאֲמִינוּ לִי זוֹ אֵינָהּ סִיסְמָה, שׁוּם דָּבָר שֶׁלָּמַדְתִּי בַּקּוּרְס הַזֶּה לֹא נִשְׁאַר כְּסִיסְמָה, שִׁדְרַגְתִּיייי אֶת חַיייי אֶת הַמַּחֲשָׁבוֹת שֶׁלִּי, אֶת הַתְּגוּבוֹת שֶׁלִּי, אֶת מַעַרְכוֹת הַיְּחָסִים שֶׁלִּי - אֶת הַשִּׁגְרָה, הָעֵסֶק וְהִכַּרְתִּי אֲנָשִׁים מְיֻחָדִים, שֶׁהֵבִינוּ מָה חָשׁוּב בַּחַיִּים - חָזַרְתִּי לְסֶנְטֶר שֶׁלִּייייייייי - אַתֶּם מְבִינִים מָה חָשׁוּב בַּחַיִּים??? וְהַיּוֹם כֻּלָּנוּ מִתְאַבְּדִים עַל הַחֲלוֹמוֹת שֶׁלָּנוּ; אַחַת מְיֻחֶדֶת שֶׁפָּתְחָה מֶרְכָּז שֶׁנִּקְרָא; 'מֶרְחַב הַבְּרִיאָה' וְאֶחָד מְהַמֵּם שֶׁהֵחֵל לָצֵאת עִם הַרְצָאָה מְשַׁנַּת חַיִּים לְהוֹרִים וּבְנֵי נֹעַר אֶחָד מֻכְשָׁר שֶׁמַּעֲבִיר סַדְנָאוֹת נְשִׁימָה וריברסינג מְטֹרָפוֹת כָּל שָׁבוּעַ בְּמִכְסָה מְלֵאָה... אַחַת נְדִירָה שֶׁפָּתְחָה קְלִינִיקָה לְטִפּוּל בְּאִזּוּן חַיִּים, אַחַת נְשָׁמָה טְהוֹרָה שֶׁמְּטַפֶּלֶת בְּרֶיְקִי, צַלָּם אֶחָד מֻכְשָׁר שֶׁעָלָה מַדְרֵגָה... וְעוֹד אֲנָשִׁים שֶׁהֶחֱלִיטוּ שֶׁהֵם אֵינָם נִשְׁאָרִים בַּמָּקוֹם!!! וּמֵעֵבֶר לָזֶה הָפַכְנוּ לִקְהִלָּה וּמִשְׁפָּחָה תּוֹמֶכֶת, בַּעֲסָקִים וּבְחַיִּים💜 ("מַהְפֵּכָה שֶׁל שִׂמְחָה כִּי כֻּלָּנוּ מִשְׁפָּחָה") מְרַגֵּשׁ וְלֹא מוּבָן מֵאֵלָיו אֵיךְ כֻּלָּם עברו מתודעת ׳אין׳ לתודעת ׳יש׳ תּוֹמְכִים וּמְפַרְגְּנִים הָאֶחָד לַשֵּׁנִי… בְּשָׁבוּעַ הַבָּא, מַתְחִיל קוּרְס נוֹסָף וַאֲנִי אֶהְיֶה נוֹכַחַת בּוֹ וְהַפַּעַם כִּמְסַיַּעַת, נֹגַהּ לֹא וִתְּרָה! הִיא לֹא מְוַתֶּרֶת, לא לַאֲנָשִׁים וְלא עַל אֲנָשִׁים שמחליטים אמת ובתמים ליצור שינוי, וּבִזְכוּת הָאַהֲבָה וְהַקְּהִלָּה וְהַמִּשְׁפַּחְתִּיּוּת וְהַקְּשָׁרִים וְשִׁתּוּפֵי הַפְּעֻלָּה שֶׁהִיא יוֹצֶרֶת בַּמֶּרְחָב שֶׁלָּהּ - הַקּוּרְס הַזֶּה הוּא אֶחָד הַקּוּרְסִים שֶׁלֹּא מְוַתְּרִים עָלָיו. וּמִי שֶׁמַּכִּיר אוֹתִי יוֹדֵעַ שֶׁאֲנִי לְעוֹלָם לֹא אַמְלִיץ עַל קוּרְס אוֹ מוּצָר אוֹ שֵׁרוּת שֶׁאֲנִי לֹא שְׁלֵמָה אִתּוֹ - 100% מַמְלִיצָה לֹא אָחוּז פָּחוֹת! אִם יֵשׁ לָכֶם עֵסֶק וְאַתֶּם וְהַמַּטָּרָה שֶׁלָּכֶם הִיא לְהַגִּיעַ אֶל רֹאשׁ הָהָר בַּהֲנָעָה וַהֲנָאָה זֶה בְּדִיּוּק הַקּוּרְס בִּשְׁבִילְכֶם.... אָז קֹדֶם כֹּל, בכייף תִּתְקַשְּׁרוּ וַאֲסַפֵּר לָכֶם... אוֹ ליחצו עַל הַקִּשּׁוּר בַּתְּגוּבָה הָרִאשׁוֹנָה וּבוֹאוּ לָעוּף אִתָּנוּ רָחוֹק עִם הָעֵסֶק וְהַחַיִּים שֶׁלָּכֶם! ובתמונה- ״מַהְפֵּכָה שֶׁל שִׂמְחָה כִּי כֻּלָּנוּ מִשְׁפָּחָה" - ככה זה בקורס של נוגה, מערבבים ביזנס עם פלז׳ר - כמו בחייים! לחיינו🥂

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.